ריצוף פנים מבטון – הטרנד החם הבא

בית חכם

כאשר אנו מתחילים בתהליך עיצוב בית לרוב אנחנו מחפשים אחר טרנדים בולטים שנוכל לשלב בבית הפרטי שלנו. ריצוף פנים מבטון הוא ללא ספק אחד הטרנדים החמים והבולטים ביותר בשנים האחרונות. אם עד היום הכרנו את הבטון בעיקר כדרך ריצוף לשטחים חיצוניים כיום אנו מבינים כי ניתן להפיק באמצעותו ריצוף ייחודי גם לפנים הבית. אך לא מדובר ברצפת הבטון המוכרת והפשוטה אלא בשיטת עבודה ייחודית אשר מפיקה בסופו של יום תוצאה איכותית, יפה, אחידה ומרהיבה שמושכת את העין וכובשת את הלב.

איך מתבצע תהליך ריצוף פנים מבטון?

בניגוד לתהליך ריצוף אחר שיטת ריצוף מבטון הינה מהירה ופשוטה יותר. לאחר תהליך הפקת הבטון במכונה בשלב הראשון שופכים את החומר הרך על גבי הריצוף הבסיסי של הבית. השלב השני והסופי הוא החלקה של הבטון בעזרת מכשירים חדשניים וייחודיים אשר הופכים אותו לחלק ואחיד. התהליך הינו פשוט מאוד והתוצאה המתקבלת אטרקטיבית ומפתיעה. חשוב לציין כי בעת תהליך הכנת הבטון ניתן להוסיף לחומר כל גוון שבו חשק ליבכם כך שלמעשה ניתן ליצור ריצוף פנים מבטון בכל צבע שתרצו.

ריצוף פנים מבטון- האם זה כדאי?

כאשר אנו מחפשים אחר ריצוף אנו רוצים לקבל את הרצפה היפה והאיכותית ביותר במחיר המשתלם ביותר. רצוף מבטון הוא בדיוק התשובה הנכונה עבור כל מי שקצר בזמן ומחפש עבודה מהירה אך גם מבקש לעצמו תוצר איכותי. חלק מהיתרונות המשמעותיים של ריצוף מבטון הם מהירות העבודה, המחיר האטרקטיבי והזול יחסית לשוק, איכות התוצר הסופי וכמובן המראה המתקבל שהינו ייחודי ומגוון. סיבות אלו הופכות את השימוש בבטון בתוך חלל הבית ממוזר וחריג למקובל ואפילו מושך מאוד.

איך מתחילים בתהליך הריצוף?

בין אם אתם מבקשים לשפץ את הבית ובין אם אתם בונים בית חדש לבטח שמתם לב כי לבחירת הריצוף ישנה השפעה רבה על כל התהליך כיוון שריצוף איכותי דורש הן זמן עבודה מתמשך והן מחיר גבוה במיוחד. על מנת לבחור את הריצוף הנכון ביותר והמתאים לכם מבחינת התקציב וכן מבחינת התוצאה הסופית חשוב לא לוותר על שירותיו של בעל מקצוע. עוד קודם שאתם בוחרים את סוג הרצוף לבית שלכם התייעצו עם איש מקצוע המכיר את התחום על בוריו ויוכל לתת לכם מענה לכל שאלה או קושי שלכם. פעמים רבות מומלץ לפתוח את כיווני החשיבה ואולי לבחור בשיטת עבודה אותה לא הכרתם קודם. דווקא רצפת בטון יכולה להיות הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

 

קיים פיתרון ריצוף בשיטה אחרת, והוא באמצעות המיקרוטופינג, שהוא יכול להוות פתרון נפלא למי שמחפש משהו אחר

בשיר שיפוצים תוכלו למצוא ריצוף פנים מבטון, שתעניק לחלל שלכם מראה נהדר, איכותי ובמחיר אטרקטיבי

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email