מיקרוטופינג – פתרון הריצוף המשתלם ביותר

microtoping

ריצוף הוא החלק המשמעותי ביותר בכל תהליך של שיפוץ או בנייה חדשה כיוון שהוא מהווה את חלק הארי של הבית. השקעה בריצוף היא ללא ספק השקעה משתלמת שכן ריצוף איכותי יחזיק לנו לאורך שנים רבות. אם עד היום הכרנו רק אפשרויות מסוימות של ריצוף אשר רובן ככולן היו הדבקה של מרצפת למרצפת, כיום אנו פוגשים בסוגי ריצוף חדשים ומיוחדים. אחד מהכוכבים העולים של ריצוף הרצפה הוא ללא ספק ריצוף בשיטת מיקרוטופינג. לשיטה ייחודית זאת ישנם יתרונות רבים ובולטים אך קודם שנכיר אותם נבין במה בכלל מדובר.

מהו ריצוף מיקרוטופינג?

מיקרוטופינג עשוי למעשה ממלט אשר עובר תהליך ייצור מיוחד. למלט מוסיפים פולימרים ייחודיים וכך בעזרת החומר שנוצר ניתן לצפות כל ריצוף קיים בתהליך פשוט עד מאוד. עובי הריצוף המתקבל יהיה בין 3-4 מילימטר ולכן הוא תאים הן לציפוי חלל חיצוני והן לציפוי חלל פנימי. מדובר בריצוף חדשני וייחודי כיוון שבניגוד למרצפות אשר ביניהן ישנם קווי תפר רבים כאן מדובר בריצוף אחיד אשר נראה כמשטח אחד חלק. החור הינו חזק ועמיד במיוחד ואין כל חשש שהוא יינזק, יישרט או ייהרס במרוצת הזמן. מדובר ללא ספק בהשקעה משתלמת.

למה לבחור דווקא במיקרוטופינג?

כאשר אנו בוחרים ריצוף חשוב שנזכור כי זהו החלק בו נעשה השימוש הרב ביותר בבית. אנו הולכים על הרצפה מידי יום ביומו ולכן מומלץ לבחור בריצוף איכותי שייתן לנו מענה ארוך טווח. זהו ללא ספק אחד היתרונות המשמעותיים של חומר זה אך לא רק:

  • מראה- השימוש במיקרוטופינג מאפשר לכם ליצור כל דוגמא אפשרית עליה אתם חולמים. תוכלו לבחור בגוונים המשתלבים באופן מדויק עם הקו העיצובי של הבית שלכם.
  • הדבקה- מכיוון שמדובר על ריצוף אשר מודבק מעל הריצוף הקיים חשוב לציין כי יכולת ההדבקה שלו הינה גבוהה מאוד והוא נשאר מקובע למקומו.
  • חומר כבוי- החומר נחשב לחומר כבוי. כלומר, לא קיימת כלל ספיחה או ספיגה של חומרים על גבי המשטח.

בחירת ריצוף לבית

על מנת לבחור את הריצוף המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם מומלץ לשים לב לתקציב העומד לרשותכם ולתוצאה אותה אתם מבקשים ליצור. על מנת לדעת בוודאות כי אתם אכן עושים את הבחירה הנכונה מומלץ להיעזר בשירותיו של איש מקצוע המתמחה התחום ויוכל לתת לכם מענה לכל שאלה. הכוונה מקצועית תאפשר לכם להגיע לבחירה הנכונה ולהבין מהו החומר אשר יספק לכם את המענה המדויק.

סוג בטון נוסף אשר יכול להעניק לבית שלכם מראה אסתטי, ייחודי ויוקרתי הוא בטון מוחלק ולו קיימים יתרונות רבים.

בשיר שיפוצים תוכלו לקבל מידע רחב על שיטת ריצוף מיקרוטופינג. אנו נוכל לבצע עבורכם את העבודה לשביעות רצונכם ברמה הגבוהה ביותר

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email