רצפת בטון מוחלקת – כל מה שרציתם לדעת

Concrete floor is divided

אם אתם מחפשים אחר הטרנד הלוהט ביותר בעולם עיצוב הפנים רצפת בטון מוחלק היא ללא ספק התשובה. בשנים האחרונות ניתן לראות כי רצפה מסוג זה הפכה להיות פופולרית ביותר ורבים המתחילים שיפוץ מאסיבי בביתם בוחרים דווקא בה. אמנם בעבר הרחוק רצפה עשוי בטון הייתה נפוצה אך ורק במבנים חיצוניים אך כיום ישנו שינוי משמעותי באופן השימוש בה מה שהוביל ליתרונות רבים שהופכים אותה לכל כך אהובה. בניגוד לרצפת הבטון האפורה והדהויה אותה אנו מכירים רצפת בטון מוחלקת היא אחידה, צבעונית ומבריקה אך לא זאת בלבד, מיד נכיר את כל יתרונותיה הרבים.

מה זה רצפת בטון מוחלקת?

בטון מוחלק הוא למעשה בטון רגיל שאנו מכירים אשר בעזרת מכשירים מיוחדים עובר תהליך של החלקה כך שהוא נראה ממש כמו רצפה רגילה לכל דבר. את הבטון שנוצר בתהליך שופכים על גבי רצפת שלד שקיימת בבית ולאחר מכן מחליקים אותה. רצוף מסוג זה נחשב לעמיד מאוד ובעל חוזק משמעותי ולכן היא אינה מתאימה רק לבתים פרטיים אלא גם למובכים, אולמות תצוגה, משרדים ועוד.

למה כדאי לכם לבחור רצפה מסוג זה?

לרצפת בטון מוחלקת ישנם יתרונות רבים ומשמעותיים אשר הופכים את הבחירה בה למומלצת מאוד. חלק מהיתרונות הללו הם:

  • גוונים- בתהליך הכנת הבטון ניתן להוסיף לו כל גוון אשר עולה דעתכם כך שהתוצאה הסופית המתקבלת תהיה בדיוק לרוחכם ולרוח הבית. ניתן ליצור כל רצפה עליה תחלמו.
  • מחיר- הבטון הינו חומר זול ולכן גם העלויות של הריצוף הן עלויות נמוכות יחסית.
  • עמידות- מדובר ברצפה חזקה ועמידה מאוד אשר עומדת איתן בפי כל שריטה, מכה או פגעי מזג האוויר.
  • איכות- אמנם מדובר בחומר זול אך זהו גם אחד מהחומרים האיכותיים ביותר בהם ניתן לרצף. הוא מחזיק מעמד לאורך שנים ומספק לכם תוצאה משתלמת במיוחד.

רצפת בטון לכל מבנה ובית

כאשר אנו חושבים על ריצוף אנו מבקשים למצוא רצפות איכותיות ומשתלמות אשר גם יהיו נאות ואלגנטיות אך גם יהיו עמידות וחזקות. רצפת בטון עונה על כל האלמנטים הללו ואף יותר. המחיר הנוח לכיס, משך העבודה הקצר והתוצאה האיכותית שמתקבלת הפכו עם השנים את רצפת הבטון לאהובה ופופולרית במיוחד. כמובן שבכדי להחליט האם זהו סוג הרצוף הנכון בעבורכם מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מהתחום אשר יעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבור הבית הפרטי שלכם ויספק לכם בדיוק את המענה לו אתם זקוקים. טרנד לוהט נוסף בו אתם יכולים לעשות שימוש בתוך הדירה הפרטית שלכם הוא ריצוף פנים 

אצלנו, בשיר שיפוצים תוכלו למצוא שירות מקצועי ואדיב שיעזור לכם בתכנון וחיפוי החלל ביצירת רמצפת בטון מחולק שהרי הוא הטרנד הלוהט ביותר בעולם עיצוב הפנים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email